16 października 2014 19:31 | Aktualności

Dla Nauczycieli – Medale Uśmiechu, Pracowitości oraz Zaufania.

14 października społeczność naszej szkoły uroczyście świętowała Dzień Edukacji Narodowej.

Klasy szóste pod kierunkiem pań J. Brandys i M. Owsionki przygotowały akademię, podczas której oprócz humorystycznych scenek z życia szkoły, zaprezentowały program artystyczny poświęcony trudnej pracy nauczycieli. Inscenizację, wiersze i podziękowania oraz symboliczne przyznanie Orderów Uśmiechu, Pracowitości, Zaufania i Przyjaznej Duszy dla wszystkich nauczycieli pracujących w szkole uświetniły piękne piosenki w wykonaniu zespołu Smyki prowadzonego przez panie M. Słowik i M. Włoch.  Dekoracje przygotowała pani A. Micherda.

Na zakończenie akademii uczniowie występujący w przedstawieniu podarowali nauczycielom róże i upominki przygotowane przez Samorząd.  Po przemówieniu pana Dyrektora przedstawiciele samorządu wręczyli nauczycielom samodzielnie wykonane podczas akcji "Laurka dla nauczyciela" kartki z życzeniami.

Warto dodać, że podczas akademii pierwszy raz została odśpiewana pieśń, która ma stać się oficjalnym hymnem naszej szkoły. Autorką słów pieśni jest p. M. Włoch, zaś muzykę skomponowała p. M. Słowik.

Dla Nauczycieli – Medale Uśmiechu, Pracowitości oraz Zaufania.