18 września 2014 06:51 | Aktualności

Mamy nową przewodnicząca szkoły!

Wrzesień to miesiąc wyborów: wybieramy samorząd klasowy, sekcje dekoratorskie, kółka zainteresowań, itp. Jedną z najważniejszych naszych uczniowskich decyzji jest wybór przewodniczącej/przewodniczącego szkoły. Musi to być bowiem wybór mądry i odpowiedzialny ponieważ osoba, którą wybierzemy będzie nas reprezentowała, nas – społeczność uczniowską na forum szkoły i gminy.

Każdy wybór jest trudny, tegoroczny również okazał się niełatwy. Wielu uczniów, szczególnie z klas czwartych, miało problem z podjęciem decyzji zwłaszcza, że w tym roku głosowali po raz pierwszy.

W komisji wyborczej zasiedli uczniowie: Patrycja Studencka (kl. IV a), Adam Sobel (kl. IV b), Seweryn Cudek (klasa V), Natalia Motyka (kl. VI a) i Roksana Caputa (kl. VI b). To oni czuwali nad prawidłowym przebiegiem głosowania oraz podliczyli oddane głosy.

Wyniki głosowania wyglądają następująco:

Martyna Suława z klasy VI a – 49 głosów,

Antoni Rozmus z klasy VI b – 15 głosów,

Izabela Krzus z klasy VI b – 13 głosów.

Przewodniczącą szkoły w roku szkolnym 2014/2015 została Martyna Suława. Gratulujemy!