30 czerwca 2014 22:34 | Aktualności

Wyniki zbiórki baterii, makulatury i tonerów.

Przedstawiamy wyniki konkursów ekologicznych organizowanych w naszej szkole już od kilku lat. W tym roku szkolnym konkursy trwały od 6 listopada 2013 r. do 6 czerwca 2014 r. W tym czasie uczniowie mogli przynosić makulaturę oraz baterie. Konkurs „Zbierając makulaturę chronisz lasy” miał charakter indywidulany, natomiast konkurs „Zbiórka baterii” - klasowy. Organizatorem konkursów jest Pani Elżbieta Figura.

Wyniki konkursu „Zbierając makulaturę chronisz lasy”
I miejsce Filip Cudek kl. I b
II miejsce Antoni Owsionka kl. I b
III miejsce Krzysztof Okarma kl. I b

Wyniki konkursu „Zbiórka baterii”
I miejsce klasa III a
II miejsce Oddział Przedszkolny
III miejsce klasa III b

Przypominamy, iż w szkole prowadzona jest także zbiórka zużytych tonerów do drukarek atramentowych i laserowych.

W tym roku podziękowania oraz drobne upominki za aktywny udział w akcji otrzymali Joanna Błachut z klasy V b oraz Maciej Siwek z klasy III b. Opiekunem akcji jest Pani Monika Owsionka.