30 czerwca 2014 22:29 | Aktualności

Krzysztof Pieczarka zebrał ponad 50 tysięcy nakrętek dla Krystianka!

Ponad 50 tysięcy nakrętek przekazał na konto naszego podopiecznego Krystiana uczeń klasy V a – Krzysztof Pieczarka. Jest to niewiarygodna liczba nakrętek, które w czasie całego roku szkolnego Krzysiu systematycznie zbierał i oddawał do szkoły na rzecz chorego i potrzebującego chłopczyka. Krystianek jest dzieckiem, który potrzebuje ciągłej rehabilitacji i leczenia, a nasi uczniowie wspierają je poprzez zbiórkę plastikowych nakrętek.
W tym roku szkolnym zbiórka nakrętek przebiegała w formie konkursu, o którym mogliśmy przeczytać na stronie internetowej szkoły lub szkolnej gazetce ściennej. Akcję prowadził Samorząd Uczniowski. Uczniowie bardzo chętnie wspierali akcję i chętnie przynosili zebrane przez siebie lub rodzinę nakrętki. Tegorocznym zwycięzcą jest bezapelacyjnie Krzysztof Pieczarka z klasy V a.

Bardzo dziękujemy za Wasz udział w akcji i już dziś zapraszamy do wspólnej zabawy w nowym roku szkolnym. Może ktoś z Was podejmie wyzwanie i pokona Krzysia w ilości nazbieranych nakrętek. Tak więc do dzieła!

Wręczenie podziękowań i nagród odbędzie się podczas uroczystej akademii z okazji zakończenia roku szkolnego.
Podziękowanie dla Krzysztofa Pieczarki, Dyrekcji, Pracowników oraz Uczniów Szkoły Podstawowej im. Jana Klicha w Wieprzu za zaangażowany udział w akcji „zakrętki dla Krystianka” otwarte serce i okazaną pomoc złożyli także rodzice Krystianka.
Serdecznie dziękujemy.

Zdjęcia: