25 czerwca 2014 22:42 | Aktualności

Szkolny Dzień Sportu 2014

Tradycyjnie jak co roku, w ostatnim tygodniu nauki odbył się długo wyczekiwany przez dzieci Szkolny Dzień Sportu 2014. Impreza odbyła się w formie gier i zabaw sportowych. Udział wzięli wszyscy uczniowie klas 1-6 oraz oddział przedszkolny. Mgr Agnieszka Janosz nauczyciel wychowania fizycznego przeprowadziła liczne konkurencje sportowe, czuwała nad sprawnym i bezpiecznym przebiegiem imprezy. Nauczyciele, opiekunowie klas wspomagali pracę organizatora poprzez czuwanie nad zdyscyplinowaniem i bezpieczeństwem uczniów.
Dzieci nie tylko popisały się wspaniałą sprawnością fizyczną, ale również przygotowały piękne plakaty ze sportowymi hasłami oraz okrzyki sportowe na cześć rozpoczynania każdego z zadań. Zabawa była wyśmienita, każdy wyszedł zmęczony z uśmiechem na twarzy.

CEL IMPREZY:
1. Popularyzacja aktywności ruchowej.
2. Integracja społeczności szkolnej.
3. Kultura sportowego dopingu.
4. Propagowanie zasady fair-play, wpajanie zasad zdrowej rywalizacji sportowej.
5. Kształtowanie umiejętności organizacyjnych uczniów.

Dzień Sportu