23 maja 2014 22:20 | Aktualności

Wyniki konkursu Kangur Matematyczny

W tegorocznym konkursie Kangur Matematyczny brało udział 27 uczniów z klas III – VI naszej szkoły. Uczniowie startowali w kategorii Maluch (kl. III – IV) oraz kategorii Beniamin (kl. V – VI). Konkurs Kangur odbył się 20 marca 2014 r. Punkty zostały już policzone, a wyniki prezentują się następująco:

wyróżnienie oraz nagrody w konkursie otrzymują uczniowie: Krzysztof Klimonda (kategoria Maluch – klasa 3 szkoły podstawowej) oraz Patryk Bundyra (kategoria Beniamin – klasa 6 szkoły podstawowej);

najlepszy wynik w kategorii Maluch – klasa 4 szkoły podstawowej otrzymuje Natalia Rypień, a w kategorii Beniamin – klasa 5 szkoły podstawowej – Martyna Suława.

Uczniom gratulujemy. Rozdanie nagród i dyplomów odbędzie się na uroczystej akademii z okazji zakończenia roku szkolnego.