23 maja 2014 22:16 | Aktualności

LAS TO NIE TYLKO DREWNO

Nie zawsze potrzebny jest wielki talent plastyczny, wielokrotnie wystarczy dobry pomysł, aby stworzyć pracę wyjątkową i niepowtarzalną.

Takie hasło towarzyszyło kolejnemu konkursowi plastycznemu zorganizowanemu tym razem przez Nadleśnictwo Węgierska Górka. Konkurs skierowany był do przedszkolaków oraz uczniów klas I – VI. Temat tegorocznego konkursu brzmiał „Las to nie tylko drewno”, a prace formatu A4 i A3 można było wykonać dowolna techniką.
Uczniowie mieli wiele pomysłów, z których powstało 17 wspaniałych prac przesłanych na adres organizatorów konkursu.
Już niedługo rozdanie dyplomów i nagród, które odbędzie się w Nadleśnictwie Węgierska Górka 28 maja 2014 r. o godz. 10.00.

Piękne prace wykonali: Wojtusiak Grzegorz (kl. Ib), Lach Martyna (kl. IIa), Kłusak Mikołaj (kl. IIa), Szafarczyk Zuzanna (kl. IIIa), Dobija Magdalena (kl. IV), Leszczuk Kornelia (kl. IV), Caputa Aleksandra (kl. IV), Biegun Mikołaj (kl. Va), Noga Kajetan (kl. Va), Pieczarka Krzysztof (kl. Va), Suława Martyna (kl. Va), Ficoń Wiktoria (kl. Vb), Jambor Dawid (kl. Vb), Żuławska Ilona (kl. Vb), Żur Martyna (kl. Vb), Dusik Klaudia (kl. VI), Polak Tomasz (kl. VI).