Zespół "Smyki"

Zespół taneczno-wokalny „Smyki” powstał z inicjatywy nauczycielek edukacji wczesnoszkolnej, Pani Moniki Słowik i Pani Magdaleny Włoch. Zespół   zadebiutował na uroczystości szkolnej, z okazji Dania Nauczyciela, odśpiewał po raz pierwszy hymn szkoły, do którego tekst napisała Pani Magdalena Włoch, a  muzykę skomponowała Pani Monika Słowik, zespół zaprezentował taniec regionalny „Siustany” oraz piosenkę „14 października”. Zespół „Smyki” uświetnił również rocznicę nadania imienia szkoły, wystąpił w przeglądzie pieśni patriotycznych w Gminnym Ośrodku Kultury w Wieprzu. Zespół zaprezentował się również na uroczystym XVI Dniu Papieskim, śpiewając pieśni religijne, które skłaniały do chwili refleksji i zadumy. Podczas tegorocznych Jasełek zadbał o oprawę muzyczną śpiewając przepiękne kolędy te nowoczesne oraz zapomniane utwory chwalące narodzenie Bożej Dzieciny, wśród różnorodnych utworów nie zabrakło również tradycyjnych kolęd granych przez członków zespołu na gitarze oraz dzwonkach chromatycznych.

Grupa „Smyki” swoimi występami ubogaca akademie szkolne oraz wprowadza w radosny nastrój, ponadto rozwija wartości estetyczne u dzieci i pozwala na rozwijanie muzycznych zainteresowań osób, które chętnie i czynnie biorą udział w zajęciach.

Dla nauczycieli

X Rocznica Nadania Imienia Szkole

Koncert Pieśni Patriotyczny

Dzisiaj wielka jest rocznica 11 listopada